Yukarı
fito konsantre

Leke Giderici Krem

Aydınlatıcı Leke Kremi

50 ml

1100 TRY 330 TRY

Koyu leke görünümü, pigmentasyonun azaltılması ve cilt tonunun eşitlenmesi için klinik olarak test edilmiştir. Ciltte daha aydınlık, daha parlak ve daha homojen bir cilt tonu elde edilmesine yardımcı olur.

- +

Açıklama

Aydınlatıcı Leke Kremi, doğal bitkilerden (Saf Meyankökü, Karabiber Meyve özü ve Yesil kahve çekirdeği özü) elde edilen çok etkili Fito-konsantratları ile hazırlanmıştır.

Bu fito-konsantratlari (yüksek etkili bitki özleri) özellikle olgun ciltler için geliştirildi.

Mor lekelerin, pigmentasyonun azaltılması ve ten tonunu eşitlemek icin klinik olarak test edilen ürünler cildin daha parlak görünmesini ve daha eşit bir cilt tonu sağlar.

  • Cilde kolayca nufüs eder ve hafif bir dokuya sahiptir.
  • Cildin parlaklığını ve canlılığını arttırır.
  • Mor lekeleri azaltır, cildin matlığını ve cilt tonunu gözle görülür şekilde düzeltir.
  • Günlük kullanımla, oluşabilecek mor lekeleri, hiperpigmentasyonu ve ciltte oluşabilecek renk tonlanma bozukluklarını önler.
  • Aydınlatıcı leke kremi cildi daha temiz, parlak ve tek bir tonda tutar.

Sabah ve akşam temizlenmiş tüm yüz yada lekelerin yoğun olduğu bölgelere uygulanır. Leke onarımı için; ardından mutlaka Advanced UV Protection System SPF 50 uygulanmalıdır. Gün içinde güneş korumasının tekrar edilmesi gerekebilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Çeşitli dış etkenlerden dolayı ciltte oluşan lekelerin giderilmesi için kullanılan beyazlatıcı yüz leke kremi cildin aynı ton renge sahip olmasına katkı sağlar. Cilt leke kremi sivilce leke giderici, kahverengi leke kremi, akne leke kremi, çil giderici krem, güneş lekesi kremi gibi birçok leke türü için kullanılmakta ve üretilmektedir. Cilt lekelerine kesin çözüm krem çeşitleri olabileceği gibi bazen olamayabilir. Bu yüzden cilt lekelerinizin oluşma sebebini öğrenip kendinize en uygun en iyi leke giderici krem hangisi daha rahat bulabilirsiniz. Lekelerin kaynaklanma sebebi tespit edilerek leke giderici krem kullanılmalıdır.
Cilt lekeleri için krem karışımı en çok yaz aylarında tercih edilmektedir. Özellikle güneş ışınlarından dolayı ciltte oluşan lekeler için leke açıcı krem kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra leke giderici gibi cilt onarıcı kremler ciltte oluşan problemleri hem önleyici hem de onarıcı etkiye sahiptir. Leke açıcı krem ayrıca cildin nem oranını dengelediği için yüz parlatıcı krem ve yüz bakım kremi olarak da kullanılmaktadır. Çeşitli faktörlerden ya da belli bir yaştan sonra ciltte artmaya başlayan lekeler sonucunda leke kremi fiyatları da sıkça araştırılmaya başlanır. En iyi leke kremi ise fiyattan önce içeriğine ve kullanıcı yorumlarına bakılarak keşfedilebilir. Leke kremi kullananlar aynı zamanda destekleyici ürün olarak en iyi leke giderici serum markalarını da leke kremi markası arayışlarının yanına dahil ediyorlar. Yüz bakım ürünleri kalitesi ise ürün fiyatı ile değil ürün içeriği cilt yapınıza uygunluğu ile anlaşılmaktadır. Leke kremi kullananlar ilk önce kremin içeriğine ve daha sonra cilt yapısına uygunluğuna dikkat etmelidir.
Sivilce lekeleri için krem seçerken cilt yapınıza en uygun kremi tercih etmelisiniz. En etkili leke kremi sizin cilt tipinize en uygun leke kremi olacaktır. Cildiniz de birçok sebepten dolayı sivilce ve akne oluşumu izlenebilmektedir. Sivilce tedavisi olumlu sonuçlansa bile geride izleri kalabiliyor ve bu izler rahatsız edici olabiliyor. Lekeler için krem tedavisi ise bir sonraki tedavi aşaması oluyor. Bu noktada yine cildin nem dengesini destekleyici, güneş ışınlarından koruyucu, besleyici ve onarıcı kremler sizin için maksimum faydayı sağlayacaktır.
Güneşten gelen mor ötesi ışınların cilt yapısını bozması ile oluşan güneş lekeleri birçok kişinin ortak problemidir. Bu güneş lekeleri güneş maruz kalma oranına göre kimi zaman artış gösterirken kimi zaman azalmaktadır. Renk pigmentlerini yöneten melanosit hücrelerinin artması ile artış gösteren güneş lekelerini önleyici ve giderici cilt bakım ürünleri vardır. Güneşe ise en çok maruz kalan bölgelerimizden biri yüzdür. Yüzdeki güneş lekeleri için krem seçerken ise cilt yapısına göre bir krem seçilmelidir.
Yüz leke giderici kremler cilt tipine göre farklılık göstermektedir. Yine cilt tipine uygun olarak tedavi geliştirmektedir. Her cilt tipine uygun kremler ise kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Cilt bakım ürünlerini kullanırken elde edebileceğimiz maksimum fayda için ürünlerin düzenli kullanımı büyük önem taşımaktadır. Yüz lekeleri de çoğunlukla alerjik sebeplerden, güneş ışınlarından ya da bazı değerlerin düşüklüklerinden kaynaklanmaktadır. Zayıf olan noktanın keşfedilmesi ve buna göre tedavi uygulanılması gerekmektedir. Yüz lekeleri için krem kullanmadan önce ise muhakkak bir uzmana görünmeli ve bu lekelerin sebebini ve yoğunluğunu öğrenmelisiniz. Hatta yüz lekeleri ile tanışmadan yaptıracağınız dermatolojik testler cildinizi tanımanızı ve belki de bu lekeler ile hiç karşılaşmamanızı sağlayabilir.
Leke karşıtı krem doğum sonrasında, güneşe maruz kaldığınızda, mevsim koşullarından gibi çeşitli sebeplerden oluşan lekelerin giderilmesi ve cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Lekeleri gideren krem sayesinden cilt hem lekelere veda eder hem de yenilenir, nem oranı da dengelenir. Cilt yumuşak ve pürüzsüz bir yapıya aynı zamanda ise sabit bir renk tonuna sahip olur. Yoğun içeriği ile ise cildi besler. Güneş koruyucu kremler ile cildinize vereceğiniz destekler ile ise leke oluşumunu önleyebilirsiniz. Bitki özleri ile doğanın gücünden destek alarak üretilen bakım ürünlerini kullanarak teninize güvenilir bir bakım uygulayabilirsiniz. Doğadan esinlenerek üretilen leke karşıtı kremleri leke oluşumunun başında kullanarak leke artışını önleyebilirsiniz. Yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini ise erken yaşlarda kullanmaya başlayarak cildinizi olası problemlere karşı hazırlayabilir ve güçlendirebilirsiniz.
Çil giderici krem kullanmadan önce muhakkak bir uzmana görünmeli ve çilleriniz neden oluştuğunu öğrenmelisiniz. Özellikle güneş ışınlarından dolayı meydana gelen çiller yaz aylarında kendini daha çok belli eder. Çil giderici krem ise çillerinizin meydana geliş sebebine göre çillerinize veda etmenizi sağlar, cildinizi besler ve yeniler. Güneş ışınlarından kaynaklı oluşan çillerin ise güneş koruyucu özelliğe sahip bakım kremleri ile önlenmesini sağlayabilirsiniz. Doğal yollar ile üretilen bakım ürünleri cildinizde daha fazla zarar açmanın yanı sıra cildinizi tedavi ederek ve yenileyerek çillerinizden uzaklaşabilirsiniz. Çillerin en çok görülme sebebi olan güneş ışınlarından korunmak için ise gün içinde tekrarlanması gereken güneş bakım kremlerini de kullanmayı aksatmamalısınız.
Bacaktaki hipermigtasyon diye bilinen deri pigmentinin artması ile meydana gelen kahverengi ve siyah ciltleri lekeleri için üretilen leke giderici kremler ile bu lekeler önlenebilir ve giderilebilir. Bu lekelere genellikle vücuttaki aşırı melanin artışı sebep olur. Bacaklardaki lekeler için krem kullanımı ile ise bu soruna rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz. Düzenli kullanım ile giden lekelerin yanı sıra cildiniz aynı zamanda nemlenir ve özellikle yaşlılık belirtileri ile oluşan kuru görünümden kurtulup esneklik kazanır. Yaş ilerledikçe meydana gelen cilt tahrişlerine de leke giderici krem fayda sağlar. Bu tedavi yöntemini ise beslenme rutinlerinizi değiştirerek ve cilt serumlarından destek olarak geliştirebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.
Kahverengi lekeler doğum sonrasında, kullanılan ilaçların yan etkisi olarak, karaciğer rahatsızlıkları gibi rahatsızlıklarından dolayı meydana gelebilir. Kahverengi lekeler uygun bakım kremleri ile giderilebilir ve önlenebilir. Bu lekeler için içeriğinde antioksidan bulunduran kremler kullanmak önemlidir. Fakat herhangi bir ürün kullanmadan önce bir uzman tarafından cildinizin incelenmesini ve kahverengi lekelerinizin sebeplerinin yorumlanmasını tavsiye ederiz. Kahverengi lekelerin oluşumunu da düzenli nemlendirici krem ve yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini kullanarak önleyebilirsiniz. Cildinize erken yaşlarda yaptığınız her bakım gelecekteki size yatırımdır. Organik bakım ürünlerini kullanarak ise güzelliğinize doğanın güzelliğini katabilir ve cilt sorunlarına onlar size uğramadan meydan okuyabilirsiniz.
Doğum sonrası, yoğun ilaç kullanımı, güneşe fazla maruz kalma ya da belli başlı bazı hastalıklar sonrasında birçok vücut lekesi ile karşı karşıya kalabiliriz. Vücut lekelerimizin neden meydana geldiğini bir uzman kontrolü desteği ile öğrendikten sonra tedavisi çok zor değil. Kullanacağınız doğal içerikli vücut kremleri ile cildinizi yenileyebilir ve onarabilirsiniz. Cilt beyazlatıcı leke kremleri ile cildinizi eşitleyebilir ve tek tona sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek etkili bitki özleri ile geliştirilen leke kremleri ile hayalinizdeki ışıltılı cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. Düzenli kullanımda elde edeceğiniz gözle görülür sonuçları leke kremi kullanımına devam ederek kalıcı bir hale de getirebilirsiniz.
X
Hoşgeldiniz
Epique Online Danışmanına Sorun

Parolayı Sıfırla