Yukarı
fito konsantre

Yaşlanma Kaşıtı ve Nemlendirici Gündüz Kremi

Anasayfa  /  Mağaza  /  Gündüz Kremi  /  Dengeleyici Gündüz Kremi

Dengeleyici Gündüz Kremi

50 ml

1000 TRY 300 TRY

Cilt bariyerini güçlendirirek gözenekleri sıkılaştıran günlük formülasyondur. Cildin daha dengeli, daha net ve yenilenmiş olmasına yardımcı olur.

Stokta yokAçıklama

• Yağ içermeyen formülasyona sahip bir gündüz kremidir.
• Dengeleyici gündüz kremi, ince çizgi ve derin kırışıklıkların hafifletilmesine yardımcı olur.
• Cildin günlük nem ihtiyacını karşılar.
• Düzenli kullanımı sonucunda yeni hücre oluşumu artarken, düzensiz renk oluşumları ve mat cilt görünümünü azaltır.
• Cildin daha canlı ve aydınlık görünmesini sağlar.
• Hassas dâhil tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.
• Paraben ve sülfat içermez.
• Airless ambalajdadır.

Ek bilgi

Brand

Epique

Sabah, temizlenmiş cilde uygulanır. Ardından Advanced UV Protection System SPF 50 kullanımıyla güneşin zararlarına karşı cildin tam korunması önerilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Cildi güçlendirerek gözenekleri sıkılaştıran günlük formülasyondur. Cildi nemlendirerek güçlendirir ve güne hazırlar. Aynı zamanda cildi günün makyajına hazırlar ve cildi tazeler. Nemlendirici gündüz bakım kremi sayesinde cilt günlük ihtiyacı olan nemi alır. Cilt canlandırıcı gündüz kremi ayıca cildi tazeler ve dengeler. Gece kremi ve gündüz kremi arasındaki fark ise bu nem oranıdır. Cildin nemi hapsetme zamanı gece saatlerinde daha yoğun olduğu için gece gündüz kremi türlerine oranla daha yoğun bir yapıya sahiptir. Nemlendirici gündüz kremi ile cildiniz nem oranına yatırım yapabilirsiniz. En iyi gündüz kremi ise organik gündüz kremidir. Gündüz kremi öneri sunmak gerekirse içerisinde kimyasal maddeler barındırmayan kremler olacaktır. İçeriğini doğadan ilham alarak oluşturan kremler cildinize maksimum faydayı sağlayacaktır. Gündüz kremi kullanarak yenilenmiş bir cilt görünümüne sahip olabilir ve cildinizi güne hazırlayabilirsiniz.
Gündüz kremi ne işe yarar sorusu kişisel bakım konusunda en önemli sorulardan biridir. Gündüz kremleri tüm gün ciltte nemlilik sağlar. Olumsuz hava koşullarına, hava kirliliğine, cildinize yansıyan gün stresine karşı koruyucu özellikleri bulunur. Ayrıca yüksek güneş korumalı gündüz kremi çeşitleri sayesinde ekstra güneş kremi kullanma külfetinden de kurtulabilirsiniz. En iyi kremler ise cilt yapınıza en uygun olan kremlerdir. Peki gündüz kremi nasıl kullanılır, gündüz kremi saat kaçta sürülmeli, gündüz kremi ne zaman sürülmeli ya da gündüz kremi kullanmak şart mı sorularının cevabı nedir? Gündüz kremi için en uygun zaman dilimi sabah bakım rutininiz sırasındadır. Temizlenmiş cildinize makyajdan önce uygulayabilirsiniz ve tüm gün etkisini hissetmeye devam edebilirsiniz.
Daha açık bir cilt tonu için tercih edilen beyazlatma etkili gündüz kremi cildinize farklı bir görünüm kazandırır. Genellikle cilde daha parlak bir görünüm kazandıran bu kremler aynı zamanda cildi nemlendirir ve yeniler. Çoğunlukla her cilt tipine uygun olarak formüle edilir. Günlük nemlendirici krem olarak da kullanabileceğiniz bu kremler sizin için çift fayda sağlayabilir. Yağsız ve parlak ve bir görünüm ile tüm ışıltınızı cildiniz ile de gün boyunca yansıtabilir ve aynı zamanda cildi besleyip yenileyebilirsiniz.
Karma ciltler için gündüz kremi hem cildin kuru bölgelerine hem de yağlı bölgelerine fayda sağlar. En yaygın cilt tiplerinden biri karma cilt tipi olduğu için karma ciltler için gündüz kremi de en çok tercih edilen yüz kremleri çeşitlerinden biridir. Yüz için krem seçerken aynı zaman cilt tipimizi de iyi değerlendirmeliyiz. Buna uygun olarak kullanacağımız kremler için cildimize daha çok destek verebiliriz. Karma ciltler aynı zamanda daha hassas bir yapıya da sahip olabiliyorlar bu durumda cildi destekleyici hassas ciltler için gündüz kremi seçeneklerini değerlendirmek en doğru ve faydalı tercih olacaktır.
Kuru ciltler için yüz kremi nemlendirici özelliğe sahip olmalıdır. Kuru cilt tiplerinde nem oranının düşüklüğünden dolayı gerginlik ve pullanma görülür. Yüz nemlendirici krem yüz için sahip olmadığı nemin karşılanmasını ve cildin beslenmesini sağlar. Kuru ciltlerde ciltte kaşınma hissi, kızarıklıklar, çatlaklıklar, pürüzler gibi çeşitli cilt sorunları olabilir. Cilt nemlendirici kremler bu noktada kurtarıcı nitelikte olabiliyorlar. Cildinize yapacağınız en güzel yatırım gündüz bakımını destekleyici ürünler olacaktır. Gündüz kremi fiyatları ise bu noktada cilt türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Uygun fiyatlı yüz nemlendirici kremler sektörde yer alıyor olsa bile biz cildinize uygulayacağınız bu kremlerin fiyatlarından önce içeriklerine göz atmanızı tavsiye ederiz. En ucuz gündüz kremi yerine en doğal gündüz kremi size maksimum faydayı cilt dengesini bozmadan sağlayacaktır.
İlk çizgilere karşı gündüz kremi önerilerinde yaşlanma karşıtı gündüz kremi çeşitleri yer almaktadır. 30 yaş üstü gündüz kremi olarak da bilinen bu krem türleri cildi yılların getirmeye başladığı çizgilerden, yaşlanma belirtilerinden korur. Cildi taze ve bakımlı bir görünümde tutarken aynı zamanda ihtiyacı olan besini de sağlar. Yaşlanma karşıtı gündüz kremleri ile gece kremleri ile ve diğer bakım ürünleri ile desteklediğinizde cildiniz her zaman genç kaldığını yıllar geçtikçe siz de fark edeceksiniz. Bu gençlik iksirleri ruhunuza ve hayat kalitenize de etki edecek. Yaşlanma karşıtı kremlerin içeriklerinde yer alan cilt yenileyici maddeler sayesinde cildinizin tazeliği sizi de mutlu edecek. Yaşlanmayı geciktirici ya da engelleyici bir diğer önemli faktör ise yüz egzersizleridir. Gündüz bakımınızı yüz yogası ya da yüz masajı gibi aktivitelerle destekleyebilirsiniz. Bu kan dolaşımınızın hızlanmasına katkı sağlayacaktır.
Yağlı ciltler için üretilen gündüz kremleri cildin ihtiyacı olduğu nem dengesini sağlar. Yağsız gündüz kremi olarak üretilen bu kremler diğer kremlere bakınca daha hafif bir yapıya sahiptir. Birçok kişi tarafından bilinen yağlı ciltlerin neme ihtiyacı olmaz söylentisinin tam tersine cildin ihtiyacı olan nemi ve dengeyi sağlar. Cildin daha sağlıklı, parlamayan bir görünüme sahip olmasını sağlar. Yağsız cilt kremleri ile hem açık cilt gözeneklerini azaltabilir hem cildinizin yağlı görünümünden uzaklaşabilir hem de daha taze ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Yağlı ciltlerin en büyük problemi olan açık gözenekler de nem oranının dengelenmesi ve cildin sıkılaşması ile düzelecektir. Bu da aynı zamanda genç kalmaya yaptığınız bir yatırım olacaktır. Cildinizde oluşan sivilce ve aknelere karşı da önlem alacaksınız. Buna ek olarak kullanacağınız serumların ve cilt temizleme ürünlerinin de katkısı büyük oranda olacaktır.
Sıkılaştırıcı gündüz kremi özellikleri şöyledir; yenileyici gündüz kremi cildi yeniler ve gözeneklerinin sıkılaşmasını sağlar. Daha sağlıklı ve sıkı bir görünüm için cilt gözeneklerinin açık olmaması önem teşkil etmektedir. Cildin nem ihtiyacını karşılar ve yağ emilimini gerçekleştirir. Tıkalı gözeneklerin ise açılmasını ve sıkılaşmasını sağlayarak sivilce ve akne oluşumunu da engeller. Sıkılaştırıcı ve yenileyici gündüz kremi ile cilt gözeneklerinizi hem yenileyebilir hem de besleyebilirsiniz. Açık gözenekleriniz sıkılaşırken akne problemlerinden de uzaklaşabilirsiniz. Sıkılaştırıcı gündüz kremlerini tercih ederken ise kremlerin içeriğine göz atmayı unutmayın. Kremi uygularken ise cildinize yaptığınız ufak masajlar ya da yüz yogası gibi egzersizlerle kan akışını hızlandıracak ve cildinize taze, canlı bir görünüm kazandıracaktır.
Kırışıklık giderici gündüz kremi cildin zamana, yaşam koşullarına ya da genetik faktörlere bağlı olarak kaybettiği elastikiyetinin geri kazanımını ve sıkılaşmasını sağlar. 30-40-50 yaş üstü gündüz kremleri gibi seçenekleri bulunan kırışıklık giderici kremler ile cildinizi destekleyebilir ve daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Yaşlanma karşıtı gündüz kremi özellikleri arasında onarıcı olması da yer almaktadır. Geçmişin izlerine veda edebilirsiniz. Kırışık karşıtı gündüz kremlerini ise gece kremleri ve göz çevresi kremleri ise destekleyebilir aynı zamanda yüz yogası ya da yüz masajı gibi egzersizleri de bakımınıza dahil edebilirsiniz. Cildimize yaptığımız en büyük iyilik ise kan akışını desteklemek ve dengelemektir. Daha canlı bir yüz için bu büyük önem arz etmekte ve aynı zamanda elastikiyetin geri kazanımıza katkı sağlamaktadır.
X
Hoşgeldiniz
Epique Online Danışmanına Sorun

Parolayı Sıfırla