Yukarı
Image Alt

Üyelik Sözleşmesi

Anasayfa  /  Üyelik Sözleşmesi

Epique’e hoşgeldiniz!

Bu web sitesi (“Site” veya “Epique”) Alchem International Private Limited (toplu olarak, “Alchem”, “Şirket”, “Biz”, “Bizi” veya “Bizim”) şirketine aittir. Bu web sitesi aracılığıyla tarafımızca verilen Hizmetleri kullanmadan önce bu şartları (“Şartlar ve Koşullar”) dikkatlice okumanızı rica ederiz. Bu Şartlar ve Koşullar uzun olmasına rağmen,0 sizinle ilgili olabilecek her türlü bilgiyi kapsar ve bizden alışveriş edip etmemeye karar vermenize yardımcı olur. Bu şartlar, Alchem ve Kullanıcı arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma oluşturur.

Lütfen bu Şartlar ve Koşulların, bu sitenin tarafınızca (“Kullanıcı”) kullanımı, bu Siteyi kullanmanız ve tüm ilgili hizmetler, özellikler, içerik veya Sitemiz üzerinden yaptığınız tüm satın alma işlemlerinin yasal olarak bağlayıcı olduğunu unutmayın.

En az 18 (on sekiz) yaşında olduğunuzu veya ülkeniz veya Sitemize eriştiğiniz/Hizmetlerimizden faydalandığınız ülkenin yasa ve tüzükleri tarafından belirtilen reşitlik yaşına ulaştığınızı garanti ve taahhüt ediyorsunuz. Siteyi kullanarak, asgari yaş şartına uyduğunuzu ve bu Şartlar ve Koşullara uygunluk gösterme ve bunlara bağlı kalma konusunda tam ve yetkin olduğunu onaylarsınız. Ayrıca, bu Şartlar ve Koşulların içeriğini, anlamını ve etkisini tam olarak anladığınızı ve bunlara uyacağınızı ve bunlara uygun ve bağlı kalacağınızı beyan ve tekeffül ettiğinizi kabul edersiniz.

Bu Şartlar ve Koşullar, Sitedeki içerik, bilgiler ve diğer materyaller veya hizmetlere katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, siz ve Epique’in tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Siteyi ve Hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Ancak, Siteye erişiminiz ve bu Siteyi kullanımınız, kullanım sırasında Sitede yayınlanan Şartlar ve Koşulların kullandığınız zamanki sürümüne tabi olacaktır. Websitemizi her ziyaret ettiğinizde ve/veya Hizmetlerimizden yararlandığınızda bu Şartlar ve Koşulları her zaman kontrol etmelisiniz.

Sitemize her eriştiğinizde veya Hizmetlerimizden yararlandığınızda, bu Şartlar ve Koşullara ve ilgili tüm yasalara uyduğunuz anlamına gelir. Şartlar ve Koşullarda belirtilen herhangi bir şartı kabul etmiyorsanız, Sitemizi kullanmayın veya mümkün olan hiçbir şekilde sitemize erişmeyin.

Hizmetlerimizin Kullanımı

Alchem International Private Ltd., tüm Hizmetlerini size en iyi şekilde sunmak için çabalar. Bu, sağlık hizmetleri ve kozmetik ürün ve hizmetlerin sunulması için endüstri lideri hizmetler sağlama konusundaki kararlılığımızın sonucudur. Bu websitesi aracılığıyla, sağlık ve kozmetik ürünlerimizi sipariş etme ve bunları size sunma konusunda zenginleştirici ve tatmin edici bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Ancak, karşılığında sizden de bazı şeyler bekliyoruz. Siteden elde edilen hiçbir bilgi, yazılım, ürün veya hizmeti değiştirmeyin, kopyalamayın, dağıtmayın, iletmeyin, sergilemeyin, işlemeyin, çoğaltmayın, yayınlamayın, lisanslama yapmayın, bunlardan türeyen bir eser yaratmayın, aktarmayın veya satmayın.

Tarafımızdan verilen her ürün ve hizmet yalnızca kişisel kullanımınız içindir. Ürünlerimizi veya hizmetlerimizi veya satın aldığınız veya bizden aldığınız numuneleri satmayın veya yeniden satmayın. Ayrıca, kendi takdirimize bağlı olarak, Şartlar ve Koşullarımızın ihlal edilmesine yol açabileceğine inandığımız herhangi bir siparişi iptal etme veya miktarını azaltma hakkını saklı tutarız. Bu, tüm siparişlerinizi sebepsiz olarak iptal etmeye veya değiştirmeye başlayacağımız anlamına gelmez. Size herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde yalnızca hataların düzeltilmesi için bir alan istiyoruz.

Sitemizde bulunan tüm içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Lütfen bunları tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi olarak kabul etmeyin. Websitemizde gördüğünüz ya da görmüş olabileceğiniz bir şey nedeniyle profesyonel tıbbi bilgi edinmeyi ya da ihtiyaç duyduğunuzda tıbbi bilgi araştırmayı geciktirmeyiniz. Epique, web sitemizde belirtilebilecek herhangi bir özel test, doktor, prosedür, görüş veya diğer bilgiyi önermemekte veya onaylamamaktadır. Epique veya çalışanları/acenteleri veya tedarikçileri/distribütörleri ve websitesine giren diğer ziyaretçiler tarafından sağlanan bilgilere güvenmek yalnızca kendi sorumluluğunuzdadır.

Siteyi yalnızca yasal amaçlarla ve ilgili tüm yasalara uygun olarak kullanmayı kabul edersiniz. Siteden elde edilen herhangi bir bilgi, yazılım, ürün veya hizmeti değiştiremez, kopyalayamaz, dağıtamaz, iletemez, görüntüleyemez, işleyemez, çoğaltamaz, yayınlayamaz, lisanslandıramaz, bunlardan türeyen bir ürün yaratamaz, devredemez veya satamazsınız.

Hakaret niteliğinde, onur kırıcı, müstehcen, tehdit edici, gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal eden, küfürlü, yasa dışı veya sakıncalı olan veya herhangi bir suç teşkil eden veya suça teşvik eden, herhangi bir tarafın herhangi bir hakkını ihlal eden, herhangi bir şekilde yasaları ihlal eden veya bir sorumluluk doğuran herhangi bir içeriği Siteye yüklemeniz veya başka bir şekilde Sitede yayınlamanız yasaktır. Ayrıca, Siteye ticari içerik yükleyemez veya Siteyi, başka herhangi bir ticari çevrimiçi hizmete veya başka bir kuruluşa katılmak veya üye olmak için başkalarını davet etmek için kullanmazsınız.

Tüm bunların yanı sıra, Epique, kullanıcılarına belirli bir materyalle ilgili açıkça belirtilen herhangi bir kısıtlama veya sınırlamaya tabi olarak, sitenin farklı alanlarından materyallerin basılı kopya bölümlerini yalnızca kendi ticari olmayan kullanımı ve tabii ki ürünlerimizi satın almaları için elektronik olarak kopyalama, indirme ve yazdırma izni verir.

Elektronik İletişim

Sitemizi kullandığınızda veya Hizmetlerimizden faydalandığınızda veya bize e-posta gönderdiğinizde, bizimle elektronik olarak iletişim kurarsınız. Bu Elektronik İletişim, Bültenler, yeni teklifler hakkında bilgiler, websitemiz veya hizmetlerimizle ilgili genel bilgiler, siparişinizle ilgili bilgiler ve sizin için özel olarak hazırlanan herhangi bir mesajı içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan tüm materyalleri içerecektir.

Ayrıca bizden elektronik olarak bildirim almayı kabul etmiş sayılırsınız. Sizinle e-posta ile ve/veya sizin tarafınızdan bize verilen cep telefonu numarasına metin mesajları / Whatsapp mesajları göndererek veya bu siteye bildirimler göndererek sizinle iletişim kuracağız. Size elektronik olarak sunduğumuz tüm anlaşmaların, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletilerin, söz konusu iletişim yazılı olarak yapıldığında tabi olunan yasal koşulları karşıladığını kabul edersiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları

Epique veya başka biri (bir iştirak, ortak veya lisans veren kuruluş), Sitede bulunan tüm materyallerin telif hakkına sahiptir. Bu, Hizmetlerimizi kullanmanın size Hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içeriğin hiçbir fikri mülkiyet haklarına sahip olmadığınızı gösterir. Sahibinden izin almadıkça veya yasalarca izin verilmedikçe, Hizmetlerimizden içerik kullanamazsınız. Bu koşullar size Hizmetlerimizde kullanılan herhangi bir marka veya logoyu kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizle birlikte ya da birlikte görüntülenen yasal ya da diğer bildirimleri kaldırmayın, gizlemeyin ya da değiştirmeyin.

Ayrıca, Sitenin hiçbir bölümünü çoğaltamaz ve ticari kazanç sağlamak için satamaz veya dağıtamazsınız. Aynı şekilde Sitenin hiçbir bölümü başka bir Sitede yayınlanmak da dahil olmak üzere, basılı kopya veya elektronik olarak hiçbir şekilde değiştirilemez ve başka hiçbir esere, yayına veya siteye eklenemez.

Bununla birlikte, her durumda yalnızca ticari olmayan, bilgilendirme amaçlı ve kişisel amaçlarla, websitemize erişmenize ve yazdırma, sabit diske yükleme ve diğer kişilere dağıtma yoluyla içeriği çoğaltmanıza izin veriyoruz.

Ürünlerimizin Mevcut Bulunması

Websitemize her girdiğinizde, bizim tarafımızdan sağlanan ürünleri/hizmetleri websitesinde görebilirsiniz. Ancak, bunun, o ürün veya hizmeti satmak veya tedarik etmek için bir teklif teşkil etmediğini lütfen unutmayın; bu, uluslararası olarak dağıttığımız ürün veya hizmet yelpazesine genel bir bakıştır.

İçerik

Sitenin içeriğini olabildiğince doğru tutmaya çabalıyoruz. Ancak, zaman zaman hatalar ortaya çıkabilir. Lütfen, bu Sitede yer alan bilgilerin iyi niyetle eklendiğini ve belirli bir amaç için kullanılmaması gerektiğini ve bunların doğruluğu veya eksiksizliği ile ilgili olarak herhangi bir beyanda bulunulmadığını veya garanti verilmediğini lütfen unutmayın.

Bu Sitede verilen herhangi bir öneri yalnızca gösterge niteliğindedir ve tıbbi bir tanı veya klinik muayene yerini tutamaz veya herhangi bir tıbbi tedavinin yerine geçmez. Bu nedenle, bu tavsiyelere uyarak tam olarak memnun olacağınızın garantisi vermiyoruz ve bu tavsiyeleri uygulamanızla ilgili için hiçbir sorumluluk üstlenmiyoruz. Hizmetlerimize erişerek ve önerilerimizi veya ürünlerimizi kullandığınızda, bunlara dair tüm sorumluluk tamamen size aittir.

Şüphe etmeniz durumunda veya daha fazla bilgi için, bize danışmanızı veya aşağıdaki adresten bize yazmanızı öneririz:

support@myepique.com

Gizlilik politikamızda (“Gizlilik Politikası”) belirtilen kurallar çerçevesinde sizden toplayabileceğimiz kişisel olarak tanımlanabilecek bilgiler dışında, bu Siteye yorum, öneri, grafik, fikir (ürün ve reklam fikirleri dahil) gibi bu Siteye ilettiğiniz, yüklediğiniz veya gönderdiğiniz tüm materyaller, bilgiler veya diğer iletiler ve bu Site aracılığıyla Alchem International Private Limited’e gönderdiğiniz diğer bilgiler veya materyaller bu şartlar ve koşullar daha sonra değiştirilse veya sonlandırılsa bile, bu gönderilerle ilgili gelecekteki haklar da dahil olmak üzere özel mülkiyetimiz haline gelecektir. Alchem ve personeli, bu bilgileri ve tüm verileri, görüntüleri, sesleri, metni ve ticari veya ticari olmayan amaçlarla burada bulunan diğer şeyleri kopyalayabilir, ifşa edebilir, dağıtabilir, birleştirebilir veya başka bir şekilde kullanabilir. Bu, bu tür gönderilerdeki mülkiyet haklarından feragat ettiğiniz anlamına gelir ve Şirket’in bunları (veya bunlara benzer malzeme veya fikirleri) şu anda ve gelecekte, herhangi bir ortamda, size veya başka bir kişiye bildirimde bulunmaksızın, tazminat veya başka bir yükümlülük altına girmeden kullanma hakkının sınırsız olduğunu kabul edersiniz. Ayrıca bu, Şirket’in bu şekildeki tüm uygulamaları gizli tutma yükümlülüğü olmamasını ifade eder.

Ayrıca, Önerilen Perakende fiyatları, ürün özellikleri ve ürünlerin piyasaya sürülmesiyle ilgili bilgiler de dahil olmak üzere bu sitedeki içerikte herhangi bir değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutarız.

 

Kullanıcının Genel Yükümlülükleri

Epique, tüm insanlık için zaman içerisinde onurlandırılan ve saygı duyulan hoşgörü ve saygı değerlerine inanır. Bu nedenle, bu Siteyi ırkçı, şiddet içeren, yabancı düşmanı, kötü niyetli, müstehcen veya yasadışı içerikleri iletmek için kullanamazsınız.

Bu Siteyi kullanarak, (a) kötü niyetli, küçük düşürücü veya müstehcen, (b) hileli, aldatıcı veya yanıltıcı, (istilacı), (c) taciz edici, küfürlü veya pedofilik (d) pornografik, başkalarının mahremiyetini çiğneyen, aşağılayıcı, (d) kara para aklama veya kumar ile ilgili, (e) bir telif hakkı, ticari marka veya bir başkasının fikri mülkiyet haklarını ihlali eden veya (f) herhangi bir yasayı veya düzenlemeyi ihlal eden veya (g) herhangi bir şekilde yasa dışı olan (h) başka bir kişinin kimliğine bürünen veya tamamen Epique’in kendi takdirine bağlı olarak Epique için kabul edilemez olan hiçbir bilgiyi dağıtmamayı (“barındırma” veya “görüntüleme” veya “yükleme” veya “değiştirme” veya “yayınlama” veya “iletme” veya “güncelleme” veya “paylaşma” dahil) kabul edersiniz.

Ayrıca herhangi bir bilgisayar sisteminin veya elektronik cihazın işlevselliğini kesmek, yok etmek veya sınırlandırmak için tasarlanmış yazılım virüsleri veya başka herhangi bir bilgisayar kodu, dosyası veya programı içeren hiçbir bilgiyi dağıtamazsınız.

Epique Hesabınız

Hizmetlerimizden bazılarını kullanmak için bir Epique Hesabına ihtiyacınız olabilir. Kendi Epique Hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bu hesap, sipariş vermenizi ve web sitemizden sipariş verirken kullanabileceğiniz promosyon kodlarını almanızı sağlar.

Epique Hesabınızı korumak için şifrenizi gizli tutun. Epique Hesabınızda veya hesabınız ile gerçekleştirilen etkinlikten siz sorumlusunuz. Üçüncü taraf uygulamalarda Epique Hesap şifrenizi tekrar kullanmamaya çalışın. Parolanızın veya Epique Hesabınızın yetkisiz kullanıldığını öğrenirseniz, lütfen bizi bilgilendirin veya şu talimatları izleyin: (www.myepique.com.tr/hesabim/lost-password)

Kullanıcı Garantisi ve Temsili

Bize herhangi bir içerik gönderdiğinizde, söz konusu içeriğin sahibi olduğunuzu garanti eder ve onaylarsınız. Başka bir deyişle, tarafınızdan gönderilen içeriğin size ait olduğunu ve başkalarının haklarını ihlal etmediğini garanti edersiniz. Ayrıca, web sitemiz tarafından sunulan hizmetlerle bağlantılı olarak sizin tarafınızdan kullanılan ticari marka, ticari isim, hizmet markası ve telif hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir içerik ile ilgili olarak bilginiz dahilinde hiçbir dava, takibat veya soruşturma başlatılmadığını veya başlatılma riski olmadığını garanti edersiniz. İhlal edici herhangi bir içeriğin sizin tarafınızdan sunulması durumunda hiçbir sorumluluk üstlenmeyeceğiz ve bu bilgileri, tarafımızca belirlenen yasal prosedüre göre öğrenir öğrenmez kaldıracağız.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

Kullanıcılarımıza sürekli olarak daha iyi hizmetler sunmak için, Epique diğer web sitelerine (“Üçüncü Taraf siteleri”) bağlantılar da sağlar. Bu üçüncü taraf sitelerine ya da üçüncü tarafa ait ya da üçüncü taraf kaynaklı makaleler, fotoğraflar, metinler, grafikler, resimler, tasarımlar, Müzik, Ses, video, bilgi, uygulamalar, yazılım ve diğer içerik ve öğeleri içerebilir  (“Üçüncü Taraf Uygulamaları, Yazılımları veya İçeriği”).

Hizmetler, Üçüncü Taraf siteleri, Üçüncü Taraf Uygulamaları, Yazılımı ve İçeriği, Epique tarafından doğruluk, uygunluk veya eksiksizlik açısından araştırılmaz, izlenmez veya kontrol edilmez. Ayrıca, Epique, Üçüncü Taraf sitelerin veya üçüncü taraf uygulamaların, yazılımların veya içeriklerin içeriği, doğruluğu, saldırganlığı, görüşleri, güvenilirliği, gizlilik uygulamaları veya diğer politikaları da dahil olmak üzere, kullanıcının Epique sitesi aracılığıyla erişilen Hizmetleri veya üçüncü taraf sitelerini kullanmasından sorumlu değildir. Herhangi bir üçüncü taraf sitesinin veya herhangi bir üçüncü taraf uygulamasının, yazılımının veya içeriğinin dahil edilmesi, bağlanması veya kullanılmasına veya kurulmasına izin verilmesi, Epique tarafından onaylandığı veya uygun bulunduğu anlamına gelmez.

Üçüncü Taraf sitelere erişmeye veya herhangi bir üçüncü taraf uygulama, yazılım veya içeriği kullanmaya veya yüklemeye karar verirseniz, bunu yapmak kendi sorumluluğunuzdadır ve şartlarımızın ve politikalarımızın sitemizi terk ettiğiniz anda artık geçerli olmadığını bilmelisiniz. Eriştiğiniz herhangi bir sitenin veya siteden kullandığınız veya yüklediğiniz uygulamaların gizlilik ve veri toplama uygulamaları da dahil olmak üzere geçerli koşul ve politikalarını incelemelisiniz.

Hatalar

Şirket veya hizmetin, tedarikçilerimizden alınan fiyatlandırma bilgilerindeki yazım hatası veya hata nedeniyle yanlış bir fiyata listelenmesi durumunda, şirket, siparişin doğrulanması ve ücretin kredi kartından tahsil edilmesine rağmen, yanlış fiyata listelenen ürün veya hizmet için verilen siparişleri reddetme veya iptal etme hakkına sahiptir. Kredi kartından tahsil edilen tutar şirketin takdirine bağlı olarak ya iade edilir ya da tutar eşdeğerinde bir promosyon kodu verilir.

Kullanıcı Katılımı

Sitede yer alan tüm bilgiler Epique’e ait değildir. Bu içerik, onu kullanılabilir yapan kuruluşun veya sitemize gönderen kullanıcının sorumluluğundadır. Yasadışı olup olmadığını veya politikalarımızı ihlal edip etmediğini belirlemek için içeriği inceleyebilir ve politikalarımızı veya kanunları ihlal ettiğine makul surette inandığımız içerikleri kaldırabilir veya görüntülemeyi reddedebiliriz. Web sitemizde kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği görüntülemenize veya dağıtmanıza izin verdiğimizde ve Sitede yer alan herhangi bir içerik veya faaliyetle ilgili herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk üstlenmediğimizde, yalnızca pasif bir kanal gibi davranırız.

Yukarıdakilerden bağımsız olarak, zararlı olduğu belirlenen veya kullanıcının genel yükümlülüklerine uymayan iletileri veya materyalleri engelleme veya kaldırma hakkını saklı tutarız.

Gizlilik

Sitedeki kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması, açıklanması ve korunmasına ilişkin uygulamalarımızı size bildirmek için bir Gizlilik Politikası geliştirdik. Bu politika, işbu Şartlar ve Koşulların bir parçasını ve bölümünü oluşturur ve bu politikayı web sitemizde de bulabilirsiniz. Bu Siteyi kullanarak Gizlilik Politikası şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Sorumluluk Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

Ürünleri insan kullanımı için tamamen güvenli kılmak amacıyla çok çaba sarf edilmesine ve önlem alınmasına rağmen, bazı bileşenlerin belirli kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olması veya önceden mevcut tıbbi koşulları olan bireyleri olumsuz yönde etkilemesi olasıdır. Gereksinimlerinize uyduklarından ve size uygun olduklarından emin olmak için lütfen ürünlerimizin her birinin bileşenlerini ve kullanım talimatlarını öğrenin. Alerjik olabilecek ürünlerimizden herhangi birini kullanmadan önce uygun önlem/ profesyonel tıbbi/dermatolojik öneri almak sizin sorumluluğunuzdadır. Ürünlerimizin kullanımıyla ilgili olarak sizde herhangi bir alerjik reaksiyona neden olması dahil ancak bununla sınırlı kalmamak kaydıyla, ürünle ilgili karşılaştığınız sorunlardan sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz. Site üzerinden yapılan alışverişlerde, diğerlerine ilaveten sorumluluk Hizmetler içinde bulunan veya Hizmetler ile sunulan bilgiler ve hizmetler yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Değişiklikler periyodik olarak buradaki bilgilere eklenir. Epique ve/veya ilgili tedarikçileri herhangi bir zamanda Hizmetlerde iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir. Herhangi bir ürün veya hizmetin, tedarikçilerimizden alınan fiyat bilgilerindeki tipografik bir hata veya yanlışlık nedeniyle yanlış bir fiyatta listelenmesi durumunda, Epique yanlış fiyatta listelenen ürün veya hizmet için verilen siparişleri reddetme veya iptal etme hakkına sahip olacaktır. Epique, siparişin onaylanıp onaylanmadığı ve ücretin kullanıcının kredi kartından tahsil edilip edilmediğine bakılmaksızın bu siparişleri reddetme veya iptal etme hakkına sahip olacaktır. Ücret kredi kartından tahsil edilmişse ve siparişiniz bizim tarafımızdan iptal edilmişse, yanlış fiyat miktarını kredi kartı hesabınıza iade edeceğiz.

Epique, Hizmetlerin kesintisiz ya da hatasız olacağını, kusurların düzeltileceğini ya da onları kullanılabilir kılan Hizmetlerin ya da sunucunun virüs veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu beyan ya da garanti etmez. Epique, Hizmetlerin bir parçası olarak Hizmetlerin veya sunulan materyallerin kullanımının veya sonuçlarının doğru, tam, zamanında veya başka bir şekilde güvenilir olacağını garanti veya beyan etmez.

Kullanıcı, Epique’in, Kullanıcı’nın iletimleri veya verileri, gönderilen veya alınan veya gönderilmeyen veya alınmayan materyal veya veri veya Hizmetler aracılığıyla yapılan herhangi bir işleme yetkisiz erişiminden veya bunların değiştirilmesinden sorumlu olmayacağını kabul eder. Kullanıcı, Epique’nin başka bir tarafın tehdit edici, küçük düşürücü, müstehcen, saldırgan veya yasadışı içeriğinden veya davranışından veya fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere başkalarının haklarının ihlal edilmesinden sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul eder. Kullanıcı özellikle, Epique’in üçüncü taraflarca gönderilen, kullanılan ve/veya Hizmetlere dahil edilen herhangi bir içerikten sorumlu olmadığını kabul eder.

Epique, bu sözleşme kapsamında hak ve sorumluluklarını herhangi bir üçüncü tarafa devretme hakkını saklı tutar.

EPIQUE VE / VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ, HİZMETLERİN HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN UYGUNLUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ, KULLANILABİLİRLİĞİ, GÜNCELLİĞİ VE DOĞRULUĞU HAKKINDA HİÇBİR BEYANDA BULUNMAZ. HİZMETLER HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR. EPIQUE VE/VEYA İLGİLİ TEDARİKÇİLERİ, TÜM ZIMNİ GARANTİLER VE SATILABİLİRLİK KOŞULLARI, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, TASARRUF HAKKI  VE İHLAL DURUMUNUN OLMAMASI DAHİL OLMAK ÜZERE, HİZMETLER İLE İLGİLİ TÜM GARANTİ VE KOŞULLARDAN FERAGAT EDER.

EPIQUE VE/VEYA TEDARİKÇİLERİNİN ÖNCEDEN ZARAR İLİŞKİN BİLGİLERİ OLSA DAHİ, HİÇBİR DURUMDA EPIQUE VE/VEYA TEDARİKÇİLERİ SÖZLEŞME, HAKSIZ FİİL, İHMAL, KUSURSUZ SORUMLULUĞA DAYALI OLSUN OLMASIN, KULLANIM, VERİ VEYA KAR KAYBI NEDENİYLE ZARAR, HİZMETLERİN VEYA İLGİLİ WEB SİTELERİNİN KULLANILMASI VEYA PERFORMANSIYLA BAĞLANTILI ZARARLAR, HİZMETLER VEYA İLGİLİ WEB SİTELERİNİN KULLANILMASINDA GECİKME VEYA KULLANILAMAMASI, HİZMETLERİN SAĞLANMASI VEYA SAĞLANAMAMASINA İLİŞKİN VEYA BİLGİ, YAZILIM, ÜRÜNLER, HİZMETLER VE İLGİLİ GRAFİKLERE YÖNELİK ZARARLAR VEYA HİZMETLERİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN ZARARLAR HİZMETLERİN KULLANILMASINDAN KAYNAKLANAN ZARARLAR DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN, HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, CEZAİ, ARIZİ, ÖZEL, ZARARLARDAN VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR ZARARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. KULLANICI, HİZMETLERİN HERHANGİ BİR KISMINDAN VEYA BU KOŞULLARDAN HERHANGİ BİRİNDEN MEMNUN DEĞİLSE, KULLANICININ TEK VE MÜNHASIR ÇÖZÜMÜ, HİZMETLERİ VE İLGİLİ WEB SİTELERİNİ KULLANMAYI BIRAKMAKTIR.

Bu sınırlamalar, herhangi bir sınırlı çözüm yolunda herhangi bir temel amacın bulunmamasına bakılmaksızın uygulanır.

Tazminat

Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, aşağıdakilerden kaynaklanan her türlü hak talebi, zarar, yükümlülük, kayıp, yükümlülük, maliyet veya borç ve masraflara karşı (yasal masraflar ve harcamalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) bizi savunmayı ve tazmin etmeyi kabul edersiniz:

Yazılım robotu, spider, crawler veya benzeri veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya Site altyapımıza makul olmayan bir külfet veya yük getiren başka herhangi bir eylem de dahil olmak üzere sitemizi kullanmanız ve bunlara erişmeniz.

Bu Şartlar ve Koşullardan herhangi birini ihlal etmeniz.

Fikri mülkiyet, mülkiyet veya gizlilik hakkı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, üçüncü taraf haklarını ihlal etmeniz.

Bu şartlar hakkında

İnternet sitemizde bulunan tüm politikalarımız bu Şartlar ve Koşulların bir parçasını oluşturur. Bu şartları veya bir Hizmet için geçerli olan herhangi bir ek şartı, yasadaki değişiklikleri veya Hizmetlerimizdeki değişiklikleri yansıtmak için değiştirebiliriz. Şartlara düzenli olarak bakmalısınız. Değişiklikler yayınlandıktan hemen sonra uygulanacaktır.

Whatsapp, ABD ve/veya diğer ülkelerde Whatsapp Inc.’in tescilli ticari markasıdır.

Bu şartlar ile ek şartlar arasında bir uyuşmazlık varsa, ek şartlar bu uyuşmazlıkla ilgili yeniden kontrol edilecektir.

Bu şartlar, Epique ile sizin aranızdaki ilişkiyi yönetir ve herhangi bir üçüncü taraf lehtar hakları oluşturmaz.

Bu şartlara uymamanız üzerine hemen harekete geçmiyorsak, bu, sahip olabileceğimiz herhangi bir haktan (ileride harekete geçmek gibi) vazgeçtiğimiz anlamına gelmez. Belirli bir şartın uygulanabilir olmadığı ortaya çıkarsa, bu diğer şartları etkilemeyecektir.

Bu koşullardan veya Hizmetlerden kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık durumunda Hindistan yasalarının geçerli olacağını kabul edersiniz. Bu şartlardan veya hizmetlerden doğan veya bunlarla ilgili tüm hak talepleri, yalnızca Yeni Delhi mahkemelerinde dava edilir ve Alchem International Private Limited ve siz, bu mahkemelerin yargı yetkisini kabul etmiş olursunuz.

X
Hoşgeldiniz
Epique Online Danışmanına Sorun

Parolayı Sıfırla