Yukarı
fito konsantre

Göz Altı ve Göz Çevresi İçin Göz Kremi (Masaj Fonksiyonlu)

Masaj Fonksiyonlu Göz Kremi

15 ml

1000 TRY 300 TRY

Göz çevresine mükemmel bir masaj özelliği sunan bu krem ; İnce çizgi, derin kırışıklık, morluk ve torbalanma görünümünü azaltmak için geliştirilmiştir.

- +

Açıklama

• Masaj Fonksiyonlu Göz Kremi, hızlı yaşlanan hassas göz çevresini, benzersiz teknolojisinin ve formülünün sağladığı çoklu etki ile yapılandırır ve dolgunlaştırır.
• İçerikleriyle; dolaşımı düzenleyerek gözaltı torbaları ve koyu renk halkalarının azalmasına yardımcı olur
• Cildin önemli yapısı kolajenin üretimini arttırır, kolajenleri çevreleyen destek yapıyı güçlendirir ve göz çevresinde daha dolgun bir görünüm sağlarken, kazayağı çizgilerinde ise içten dışa belirgin düzelmeye yardımcı olur.
• Özel başlığında yer alan aplikatörü çalıştırarak hem ürün geçişi arttırılır, hem de eşsiz bir masaj etkisi yaratarak göz çevresi rahatlatılır.
• Göz çevresinin ihtiyacı olan nemi sağlar.
• Hassas dâhil tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.
• Masaj fonksiyonlu göz kremi, paraben ve sülfat içermez.
• Airless ambalajdadır.

Temizlenmiş göz çevresine sabah ve akşam uygulanmalıdır. Masaj özelliğine sahip göz aplikatörüyle uygulanması halinde, serinletici etkisiyle kan dolaşımı hemen hızlandırılır. Kremin göz çevresindeki onarıcı ve sıkılaştırıcı etkisinin yanı sıra, masaj fonksiyonunun rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi vardır.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Göz çevremiz yüzümüzün en ince katmanına sahiptir. Diğer deri katmanlarına kıyasla daha hassas olan bu bölge için üretilen kişisel bakım ürünleri özel ve farklı içeriklerle üretilir. Göz altı kremi ve göz kapağı kremi bu çevrede yer alan damarları, yapıyı güçlendirir ve cildi dinlendirir. Göz çevresine uygun özel olarak üretilen formüller ile morluklar giderilir, kırışıklıklar önlenir, göz altı torbalarına veda edilir. En hızlı kırışan bu bölgenin yaşlanma hızı ise göz bakımı ile geciktirilir. Göz kremleri göz çevresinde yer alan kollajen hasarını giderirken aynı zamanda göz çevresindeki hassas deriyi nemlendirir. Yüzümüzde en aktif olarak kullandığımız yer gözlerimizdir.
Günde 10 binden fazla kez gözlerimizi kırparız. Göz kremleri ise gün boyunca yorulan göz çevresinin nemlenmesini ve onarılmasını sağlar. Ortalama 20’li yaşlar itibari ile aslında göz kremi kullanmak gereklidir. Göz çevresi kremi göz çevresinin hassaslığına uygun bir şekilde üretilir. Aynı zamanda göz altı morluk kremi, göz altı kırışıklık kremi, göz çevresi kırışıklık kremi, göz altı şişlik kremi gibi göz bakım kremleri, serum veya maske gibi göz çevresine çok daha spesifik bakım yapan ürünleri tercih etmekte mümkündür.
Göz kremi göz çevresinde yaşanan cilt problemlerinin giderilmesini sağlar. Modern yaşam ile gelen cilt yorgunluğu ile beraber gözlerde mor halkalar, kırışıklık, şişlik, gözaltı torbası gibi olumsuz belirtiler görmeye başlarız. Göz kremi özel içerikleri ile göz çevresine dolgunlaştırma, morluk giderici, aydınlatıcı, beyazlatıcı gibi faydalar sağlarken aynı zamanda güzelleştirme yapar. Yaşlandıkça azalan kolajenin artışını destekler ve göz kapaklarında, göz altlarında bulunan damarları destekleyerek gözü dinlendirir.
Günün yorgunluğu ile şişen gözler özellikle kafein içeren göz kremi tercih edilerek çözüme kavuşturulur. A ve E gibi besleyici vitamin türlerini içeren doğal göz altı kremi seçenekleri ile hassas deri beslenir ve sağlıklı bir yapıya sahip olur. 50, 40, 35, 30, 20 yaş anti-aging göz kremi ile kazayağı oluşumları önlenir ya da azaltılır. Uzmanların ise göz kremi kullanmanın herhangi bir yaş sınırı olmadığı ile ilgili önerileri bulunmaktadır. Göz kremlerinin masaj aplikatörü ile uygulandığında mucizevi ve yoğun bir şekilde rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi de gözlenmiştir.
Göz altı morlukları zaman etkisinden, çevresel faktörlerden ya da genetik sebeplerden dolayı olabilir. Göz altı morlukları kremi dolaşımı hızlandırarak göz altı morluklarından kurtulmanızı sağlar. Genetik göz altı morlukları için krem, düzenli ve istikrarlı kullanımda oldukça etkilidir. Yıllardır kurtulamadığınız halkalardan göz altı morlukları kremi ile kurtulabilirsiniz. Çünkü göz altı morlukları için üretilen kaliteli kremler içeriğinde yer alan piper nigrum fruit extract gibi dolaşımı hızlandıran maddeler göz morarmasına hangi krem iyi gelir sorusuna cevap niteliğinde oluyor. Göz çevresinde bulunan koyu halkalar için krem satın alırken uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra ürün içeriğine de dikkat edilmelidir.
Anti-aging göz kremi sayesinde göz çevresinde yer alan ince derin çizgiler hafifler, elastikiyet kaybını önlenir. Göz çevresi kremi masaj aplikatörü ile kullanıldığında daha etkili sonuçlar alınır. Aynı zamanda göz çevresi rahatlar ve stresten uzaklaşır. En iyi göz kremi ile göz çevresi kırışıklarınızdan da kurtulabilirsiniz.
Özellikle mimiklerini fazla kullanan kişilerde görülen göz çevresi kırışıklıkları besleyici ve doğal içerikler ile azaltılabilir ya da önlenebilir. Gözler hem genetik faktörlerimizi hem de yılların etkilerini taşır ve göz kırışıklıkları olarak bize yansır. Fakat bu kırışıkları önlemek göz çevresi kırışıklık kremleri ile mümkündür.
Belli bir zamandan ve yaştan sonra aratılan göz altı çizgileri için krem arayışında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. İçerisinde kullanılan maddeler göz altı bölgesinin elastikiyet kaybını azaltarak kırışıklıkları önler ve azaltır.
Piper nigrum fruit extract, butyrospermum parkii butter extract, boswellia serrata resin extract gibi cildin sıkılığını, elastikiyetini arttıran maddeler ile ince çizgilere ve kırışıklara göz altı kırışıklık kremi ile meydan okuyabilirsiniz. Bu maddeler göz altı damarları için krem arayışınıza da katkı sağlar. Damarlara etki ederek göz çevresi dolaşımını arttırır. Gözleriniz bu sayede ışıldar ve canlı bir görünüm elde eder.
Göz altı torbaları özellikle yoğun yaşam şartlarının ve bilgisayar başından kalkamayanların ortak sorunu. Bu kadar yoğun bir süreç esnasında ise göz altı ödem yapmaya başlıyor ve göz şişlikleri meydana geliyor. Bu ödemler ise göz kremleri ile kan dolaşımının hızlandırılması vesilesiyle yok edilebiliyor. Göz altı torbası için krem arayışında özellikle göz altı damarlarınızı harekete geçirecek ve güçlendirecek doğal göz altı kremi seçmelisiniz.
Göz altı torbalarından kurtulmanız için göz çevresinin nem oranının korunması da önem teşkil eder. Kullanacağınız göz çevresi nemlendirici krem ile aynı zamanda göz altı lekeleri için krem ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Çünkü nem dengesi göz altı morlukları ve göz çevresi derisinin kuruluğu ya da nemsizliği için de önemli bir faktördür. Göz altı kremleri ile göz altı torbalarından kurtulabilir ve göz çevresinde parlak ve pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz.
Göz kapaklarınız bakışlarınız ve sağlıklı bir görünüş için önemlidir. Bu yüzden göz kapağına özel bir bakım gereklidir. Göz kapağı sıkılaştırıcı krem etkisini elastikiyet kaybının giderilmesini önleyerek gösterir. Göz kapağı sarkması için krem satın alırken ürünün fiyatı ya da markası önemli olduğu gibi daha önceden deneyimleyen kişilerin yorumları da önemlidir.
Göz kapağı kremi alırken bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta centella asiatica leaf extract (gotu kola ekstresi) gibi doğal içeriklerden faydalanarak mı üretilmiştir sorusu olmalıdır. Göz kapağı kremi göz kapağının üzerinde yer alan damarlarda ki kan dolaşımını arttırarak hem göz yorgunluğunuzu hafifletirken hem de göz kapağı sarkmasını önler. Göz kremini kullanırken göz kapağınıza yaptığınız hafif masajlarda bu kremlerin daha iyi etki göstermesini sağlar.
Gözlerimizin genetik faktörler dışında yorgunlukları gösterme türlerinden biri de koyu göz halkalarıdır. Bunun bir diğer sebebi de sağlıksız beslenme sonucunda cildin ihtiyacı olan gıdayı ve vitaminleri alamamasıdır. Bu noktada gözün dinlenmeye ve ihtiyacı olan desteğin sağlanmasına gerek vardır. Göz çevresinde yer alan koyu halkalar için üretilen kremler göz çevresini besleyerek, kan dolaşımını arttırarak sizi koyu halkalarınızdan uzaklaştırır.
Kremlerin düzenli kullanımı ve masaj yaparak sürülmesi bu yok oluş sürecini hızlandırır. Aynı zamanda bu süreci beslenme düzeniniz, stres düzeyiniz ve yaşamınızda yaptığınız olumlu değişiklikler ile de destekleyebilirsiniz. Çünkü koyu halkaların birçoğu yorucu yaşam şartlarından ya da düzensiz beslenmekten de kaynaklanmaktadır. Göz kremi ise gözünüzün ihtiyacı olan besini sağlar.
Göz altı dolgunlaştırıcı krem ile cilt nemlendirilir, sıkıcı kırışıklıklardan uzaklaştırılır ve göz altı sıkılaştırma çalışmaları gerçekleştirilir. En etkili göz altı kremi içerisinde ise elastikiyet kaybını giderici maddeler yer alır. Göz kreminin maksimum fayda sunabilmesi için ise centella asiatica leaf extract (gotu kola ekstresi) , piper nigrum fruit extract, butyrospermum parkii butter extract, boswellia serrata resin extract gibi cildin kırışıklar ile mücadele etmesini sağlayan, esnekliğini arttırıcı, nemini ve dolaşımını düzenleyici maddeler içermelidir.
Göz altı dolgunlaştıkça buradaki deri hücreleri yenilenir ve taze bir görünüm elde edilir. Sabah akşam kullanılan bu kremler ile kırışıklıklarınızdan kurtulurken daha genç, pürüzsüz ve sağlıklı görünüm sahibi olursunuz.
X
Hoşgeldiniz
Epique Online Danışmanına Sorun

Parolayı Sıfırla