Yukarı
fito konsantre

Fito Konsantre

Anasayfa  /  Fito Konsantre

Fito-Konsantreler® cildiniz için neden faydalı?

Tüm ciltler, zaman içerisinde çevresel etkenler, stres, güneş, uykusuzluk, hormonal değişiklikler ve kirli hava koşullarından kaynaklanan serbest radikal hasarlarını gidermek için yüksek etkinlikte ve hassas çözümlere ihtiyaç duyar.
Cildimiz için doğal içeriklere sahip çözümler en güvenli yol olmasına rağmen hepsi etkili değildir. Doğal bir cilt bakım ürünün etkinliği, ürünün içine eklenen bitki özlerinin konsantrasyon seviyelerine bağlıdır. Epique markasına ait Fito-Konsantreler®️ içeren ürünleri, cilt bakımı ile ilgili endişeleri etkili bir şekilde karşıladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Fito Konsantre

Doğanın Gücü özüt haline getirildi

Epique ürünlerinin farkı, Fito-Konsantre®️’lerin gücünde yatmaktadır. 1935’den bu yana bitki bilimi ile uğraşan Alchem firmasının desteğiyle, İsviçre Epique laboratuvarlarında bilim insanları tarafından geliştirilen Epique ürünleri güçlü bir bilimsel altyapıya sahiptir.

Her cilt tipinde yaşlanma sürecinde oluşan ihtiyaçların doğadaki karşılığını sunan Epique ürünleri; en güçlü bitki özütlerinin Phytoadvance teknolojisi ile üretilmesi sonucu ciltte gözle görülür sonuçları yaratır.

Epique bir cilt için uzmanına danışın

Sağlıklı cilt, profesyonel bir cilt danışmanlığı ile başlar. 20’li yaşlarda kullanılan ürünler 30'lu, 40'lı ve 50'li yaşlarda sizin için yararlı olmayabilir.

Profesyonel Cilt Bakım Danışmanlığı için, Fitokozmosötik uzmanlarımızdan online danışmanlık hizmetimiz için randevu alabilirsiniz.

mükemmel bir cilt için

Nemlendirici koleksiyonunu inceleyin

Detoks Etkili Yüz Temizleyici Köpük

Sabun içermeyen köpük temiz

450 TRY 135 TRY

Dengeleyici Gündüz Kremi

Cilt bariyerini güçlendirire

1000 TRY 300 TRY

Yenileyici Gece Kremi

Cilt elastikiyetini destekleye

1000 TRY 300 TRY

Makyaj Temizleme Mendili

Kolajen ve Aleo Vera Özlü Ma

180 TRY 54 TRY
X
Hoşgeldiniz
Epique Online Danışmanına Sorun

Parolayı Sıfırla